ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Akademik Bilgi Sistemi- UAKBİS
Hep Birlikte Başarmak Daha Kolay
Kullanım HakkındaÜniversitemiz yayınlarında arama yapabilmek için öncelikle sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Doldurmuş olduğunuz bilgiler kesinlikle başka kurum ve şahıslarca paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler Üniversite Sanayi İşbirliğinden sorumlu birimimiz olan Teknoloji Transfer Ofisi ve Proje Yönetim Merkezi yetkilileri tarafından görülecek ve aradığınız konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi ve hizmet sunmak amacıyla size dönülecektir

Kullanıcı hesabınız 7 gün geçerli olacak. 7 gün sonunda yeniden Kullanıcı hesabı tanımlayabileceksiniz.

Kullanıcı olarak kendinizi sisteme tanımladıktan sonra sisteme giriş yapabilir ve Üniversitemiz yayınlarını arayabilirsiniz.

Aradığınız yayına ait kelimeyi arama koşulu olarak verdikten sonra söz konusu koşula ait varsa yayınlar gruplanarak Listelenecektir. Listedeki her hangi bir sıraya tıkladığınızda o yayına ait detay bilgilere ulaşabileceksiniz. Detay bilgilerde yayını hangi akademisyenlerimizin gerçekleştirdiğine dair ad soyad, fakülte bölüm ve mail adresi bilgisine ulaşabileceksiniz.

GÖNDER butonuna tıkladığınızda Teknoloji Transfer Ofisimiz ile Proje Yönetim Merkezi Yetkilileri ayrıca size dönüp gerekirse akademisyenlerimizle görüştürerek aradığınız konuya dair daha detaylı bilgi ve görüş almanız sağlanacaktır.
Saygılarımızla

UAKBİS Çalışma Ekibi